Persze, hogy az ügyfél elvárja a legmagasabb fokú biztonságot. Viszont bosszantja, ha például az applikáció néhány perc inaktivitás után kilépteti. Bele sem gondol, hogy ha nem így történne, az elorozott telefonjával bárki az ő nevében költhetné a pénzét.
Ne kelljen az ügyfélnek kitalálnia, mire gondolhatott a bank, vagy a biztosító, amikor megalkotta mobil bankját, mobilfizetési megoldását, biztosítási app-ját, amelyen keresztül ügyeinket (pl.: kárbejelentés, dokumentum menedzsment, hitel státusza, fizetés indítása stb.) szeretnénk intézni. Fair enough. És mi van a biztonsággal? A biztonság is legyen hülyebiztos!
A személyre szabott szolgáltatások már a pénzügyi szektorban is jelen vannak a technológiának köszönhetően. Vannak viszont pénzintézetek, amelyek még magasabb szintre emelték ezt. A...
A magyar KKV szektor egyik legfontosabb támogató ökoszisztémáját építi a BUPA, amelyet harmadszor már díjazott a Mastercard. A Fintech Világa adásában Érczfalvi András műsorvezető...
A Fintech Világa e heti adásában biztosítói sikertörténetekről beszélgetett dr. Juhász Dorottya, Érczfalvi András és Suppan Márton.