A Fintech Világa előző heti műsorának folytatását hallhatjuk, melyben Érczfalvi András vendégei Suppan Márton és Dr. Szabó Dániel (Gárdos Mosonyi Tomori Ügyvédi Iroda) folytatják annak vizsgálatát, hogyan alakították át a pénzügyi piacot a fintech cégek. A szakértők hazai és külföldi példákon keresztül mutatják be, miként látják helyzetüket és hogyan alkalmazkodnak a fintechek a szabályozói rendszerekhez.
Hallhatunk a Monese-ről és pénzforgalmi közvetítőjéről, a Revolut-ról és annak különböző tevékenységeiről, illetve a hazai Peak-ről, aki az angol DiPocekt Limited elektronikuspénz értékesítője, de ezen kívül mindent saját magának fejleszt.
Ebben az adásunkban a Blockchain és Kriptodevizák piaca lesz a téma. Sorra veszünk pár fontosabb hírt a fintech.hu-ról, amelyek rámutatnak a kriptodeviza piac gyengeségére...
A Fintech Világa március 29-i adásában Érczfalvi András Suppan Mártonnal és Reményik Áronnal beszélgetett az ENSZ Biztonsági Tanácsának legújabb riportjáról és az egyre inkább...
A Fintech Világa április 5-i adásában Érczfalvi András és Suppan Márton az olasz fintech piacot vette górcső alá.