A Fintech Világa mai adásában Suppan Márton és Érczfalvi András visszatekintenek az elmúlt 300 adásra és az indulás óta megtett útra. A Fintech Világa annak idején 2016 tavaszán debütált a Trend FM-en, azóta pedig töretlenül jelentkezik heti szinten. A fintech szektor szereplőinek száma mellett az érdeklődők száma is jelentősen nőtt, így a műsor egyre szélesebb körben taglalja az ökoszisztémát érintő izgalmas híreket, újdonságokat és trendeket.
Az indulás óta maga a Peak története is változatosan alakult. Mostanra a saját termékek mellett média portfóliónkon (Peak News) és tanácsadó tevékenységünkön (Peak Science) keresztül is igyekszünk értéket teremteni a magyar piacon, az utóbbi két üzletág jelentősége pedig várhatóan tovább növekszik majd. Az ambiciózus tervekre jó példa a Fintech Sparks első kiadása. A Peak News által készített kiadványban a fintech szektor legnagyobb híreit, újdonságait, botrányait és legizgalmasabb szereplőit vettük számba, mindezt szakmai, mégis könnyen fogyasztható módon. A kiadvány ezen a linken ingyenesen letölthető.
Az adásban szóba kerül a Peak néhány jövőre vonatkozó terve, de azért egy kis nosztalgiázásra is jutott idő.
A Fintech Világa legújabb adásában Érczfalvi András műsorvezető és Siklós Bence, a Peak tanácsadója Gábler Gergellyel, a Gránit Bank befektetési szolgáltatási üzletágának ügyvezető igazgatójával,...
A Fintech Világa november 16-ai adásában Érczfalvi András Suppan Mártonnal és Juhász Róberttel beszélgetett fintech rövidhírekről és az azonnali fizetési rendszer bevezéséről.
Megjelenésükkor a rosszabb anyagi helyzetű ügyfelek felkarolását, társadalmi problémák kezelését, a bankolás demokratizálását ígérték a neobankok. Most mégis úgy tűnik, hogy a nyereség iránti...